אודות I Care Logo

כשטבע ומדע נפגשים

סודות הרוקחות של חברת I Care עברו תהליכי זיקוקו והשתפרו מדור לדור, כל דור של רוקחים, רופאים וכימאים תרם עוד נדבך של ידע בפיתוח הפורמולות, בתחום צמחי הרפואה והשימוש בהם.

סדרת המוצרים הטבעיים והפארה-רפואיים מבוססת על בסיס ידע עתיק יומין של חכמי רפואת הצמחים, כמו הרמב”ם והן על ידע מדעי עדכני הקשור לחומרים פעילים כמו אנזימים, חומרי טבע וחומרים מיוחדים וחדשניים המצויים כיום בחזית המדע והמשמשים לשיפור מראה העור ומצבו.

השילוב המיוחד יצר סדרת מוצרים טבעיים, יעילים ופעילים במיוחד על בסיס חומרים שמקורם בארץ הקודש כגון: תמציות צמחי מרפא, שמנים 100% טבעיים וטהורים המיוצרים בכבישה קרה, שמנים ארומטיים טהורים ופעילים ומינרלים מים המלח.

על החברה I Care בשיתוף עם "נטורל דרים מעבדות"

לחברה מוצרים ייחודיים שפותחו על ידי ד”ר מיכאל ברנשטיין (Ph.D), כימאי בוגר מכון וייצמן למדע ברחובות, במשך למעלה מעשרים שנה, בפיתוח המוצרים שולבו גם רוקחים ורופאים, ועל חלק גדול מהמוצרים נעשו מחקרים קליניים לבדיקת יעילותם.

המוצרים מועשרים במיוחד בתמציות צמחים (במיוחד צמחי ארץ ישראל), מיצויי הצמחים נעשה במספר טכנולוגיות, חלקן חדישות ביותר, וחלקן עתיקות יומין (מיצוי בשמן זית) – כולן משמרות את טבעיות הצמחים וממצות מכל צמח את תכונותיו הייחודיות והפעילות.

בנוסף המוצרים מועשרים בריכוזים גבוהים של שמנים טבעיים כולם מכבישה קרה בלבד, ו-100% טהורים, כגון: שמן זית, שקדים, שומשום, חוחובה, ועוד. כמו כן הפעילות האקטיבית של המוצר הסופי משלבת שימוש מיוחד וספציפי של שמנים ארומטיים רבים – גם 100% טהורים כגון: איקליפטוס, אורן, מרווה, לבנדר, קמומיל, רוזמרין ועוד, אשר משולבים יחד עם החומרים החדשניים ביותר הקיימים בחזית המדע כמו, חומרים טבעיים חדשים המופרדים מפירות וצמחים, פפטידים בעלי פעילות מוכחת וכד’.

חיבור של כל החומרים המיוחדים והטבעיים, בריכוזים גבוהים, יוצרים סינרגיה מופלאה ופעילות גבוהה שמעניקים למוצרים המוגמרים איכות ואמינות כך שהפעילות המוצהרת והמבוקשת מהמוצר אכן מתבצעת, ויוצרת הרבה לקוחות מרוצים אשר חוזרים לרכוש את המוצרים.